Rejestracja w AdeccoWeb 


Szukasz pracy? Zarejestruj się w bazie AdeccoWeb.

AdeccoWeb to aplikacja internetowa pracująca z nami 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Po znalezieniu odpowiedniej oferty od razu możesz zgłosić swoją kandydaturę. AdeccoWeb to z jednej strony baza ofert pracy, a drugiej baza Kandydatów. Warto wiedzieć, że to właśnie tam nasi konsultanci szukają w pierwszej kolejności osób na rekrutowane stanowiska.

Proces rejestracji jest tak zaprojektowany, aby uzyskać komplet informacji dotyczących Twojej osoby: umiejętności, doświadczenia zawodowego, zainteresowań i rodzaju pracy, której szukasz. Skontaktujemy się z Tobą, jeżeli będziemy dysponować odpowiednią ofertą. Zachęcamy również do aktywnego przeszukiwania ofert na naszych stronach.

Dodatkowo możesz załączyć:

  • Aktualne CV z fotografią,
  • List motywacyjny – skierowany do Adecco.

Zarejestrowane dane są aktualne przez 12 miesięcy od ostatniej ich zmiany, więc prosimy o ich aktualizację.

Zarejestruj się w AdeccoWeb

Zalecamy rejestrację z przeglądarki Internet Explorer.

Jeśli nie masz dostępu do sieci, zapraszamy do dowolnego biura Adecco na terenie całej Polski. Udostępnimy Ci komputer i bezpośrednio trafisz do bazy. Możesz też, odwiedzając jedno z naszych biur, wypełnić na miejscu specjalny formularz i tam go zostawić. Zaufało nam już ponad 250 000 Kandydatów, zaufaj i Ty!Adecco Poland - Facebook Adecco Poland - Goldenline Adecco Poland - LinkedIn Adecco Poland - Twitter Adecco Poland - Instagram