Adecco Poland na Absolvent Talent Days - największych targach pracy i praktyk w Polsce


Absolvent Talent Days to największe i najbardziej prestiżowe targi pracy i praktyk w Polsce aktywnie wspierające rozwój kariery studentów, absolwentów i młodych profesjonalistów. Jak co roku Adecco Poland uczestniczy w tej imprezie. Będziemy w 8 miastach Polski: Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku/Sopocie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Rzeszowie.

Targi Pracy Absolvent Talent Days to wyjątkowa okazja, żeby osobiście spotkać się z topowymi pracodawcami i specjalistami z branży oraz otrzymać indywidualne porady dotyczące ścieżki kariery. To także panele dyskusyjne, warsztaty i prelekcje z obszaru career building.

W Polsce co roku na rynek pracy wychodzi ok 500 tys. absolwentów. Rynek pracy obecnie napawa optymizmem – według najnowszych danych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej stopa bezrobocia w sierpniu wyniosła 8,5 proc. i jest rekordowo niska. To dobra wiadomość dla wszystkich młodych pracowników, których sytuacja na rynku pracy jest trudna – dane MRPiPS wskazują, że pracuje jedynie 26,7 proc. ludzi w wieku 15-24 lata i 78,7 proc. ludzi w wieku 25-34 lata. Młodzi są szczególnie narażeni na pozostawanie długo bez pracy ze względu na swój brak zawodowego doświadczenia.

Adecco na całym świecie, także w Polsce zobowiązała się do zwiększenia szans zatrudnienia młodych ludzi i pomaga im wejścia na rynek pracy poprzez szereg wyspecjalizowanych programów, takich jak Adecco Way to Work, Win4Youth, czy CEO For One Month.

Zapraszamy na stronę wydarzenia: https://www.talentdays.pl/