Adecco Poland w służbie osieroconym dzieciom


W Centrum Olimpijskim w Warszawie, 16 stycznia, odbyła się uroczysta gala charytatywna dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce organizowana przez magazyn „Businesswoman & life”. Podczas gali miała miejsce premiera i licytacja kalendarza Businesswoman & life 2015.

Całkowity dochód z licytacji kalendarza został przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W wyniku licytacji udało się pozyskać dla Stowarzyszenia 46 400 zł.

Na planszach kalendarza znalazły się znane kobiety ze świata biznesu oraz mężczyźni show-biznesu. Wśród gwiazd byli między innymi znany z filmów Wojciecha Smarzowskiego aktor Marian Dziędziel, kucharz Karol Okrasa, członkowie kabaretu Ani Mru-Mru - Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołak i piosenkarz Mieczysław Szcześniak. Branżę HR reprezentowała Anna Wicha, Dyrektor Generalna Adecco Poland, która wystąpiła w parze z aktorem Cezarym Pazurą.

- To prawdziwy zaszczyt móc uczestniczyć w takim projekcie – mówi Anna Wicha, Dyrektor Generalna Adecco Poland – Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga opuszczonym i osieroconym dzieciom tworząc dla nich formy zastępczej opieki zwane SOS Wioskami Dziecięcymi. Stowarzyszenie pomaga także rodzinom zagrożonym rozpadem oraz przygotowuje dzieci do samodzielnego życia. Co więcej przygotowanie samego kalendarza i związana z tym sesja zdjęciowa była dla nas wszystkich świetną zabawą. Serdecznie zachęcam do kupowania kalendarza Businesswoman & life 2015 dodaje Anna Wicha z Adecco Poland.

Kalendarz Businesswoman & life 2015 na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce jest dostępny w sprzedaży w sieci salonów EMPIK w cenie 30 zł. Każda kwota pozyskana z zakupu kalendarza zostanie w całości przekazana na konto Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.