Adecco zaprasza na Targi Transportu i Logistyki


 
Targi odbędą się w dniach 14-15 kwietnia 2011  w nowoczesnym centrum targowo-wystawienniczym Expo Silesia Sosnowiec w samym sercu aglomeracji Górnego Śląska.
 
W jednym miejscu dostępna będzie kompleksowa oferta firm z branży transportu szynowego, drogowego oraz spedycji i logistyki. Wśród uczestników obecne będą wiodące firmy z branży takie jak PKP CARGO S.A., PKP Informatyka spółka z o.o., PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa spółka z o.o., CTL Logistics Sp. z o.o.
 
Adecco Poland  jako jeden z partnerów targów zorganizuje giełdę pracy. - Na targach zaprezentujemy oferty pracy z branży TSL głównie z woj. śląskiego oraz województw sąsiednich. Aktualnie poszukiwani są kierowcy kat C+E, spedytorzy. Duże zapotrzebowanie jest także na pracowników magazynów.  Podobnie jak w innych branżach, poszukani są również doświadczeni handlowcy – mówi Grzegorz Gojny Kierownik Biura Adecco Poland w Sosnowcu. Jak podkreśla, wydarzenie to stanowi doskonałą okazję na dotarcie do kandydatów z branży.
 

Obok targów odbędą się wydarzenia towarzyszące:

  • 14.04.2011 Konferencja pt. „Nowe strategie i technologie w transporcie, spedycji i logistyce" pod patronatem merytorycznym Wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury Janusza Piechocińskiego oraz z naukowym wsparciem prof. Marka Sitarza z Politechniki Śląskiej w Katowicach,
  • 15.04.2011 Konferencja pt. „Narzędzia wspierające sprzedaż w logistyce czyli sprzedaż jako praca zespołowa”,
  • 14-15.04.2011 Giełda Używanych Wózków Widłowych firmy Jungheinrich,
  • 14.04.2011 - konkurs o tytuł Mistrza Kierownicy,
  • 14-15.04.2011 - „Forklift Cup” - zawody na najlepszego kierowcę wózka widłowego.
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej http://www.exposilesia.pl/silesiatslexpo/pl/.
 
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!