Adecco zatrudni do pracy przy obsłudze Stadionu NarodowegoAdecco Poland szuka chętnych do pracy przy obsłudze Stadionu Narodowego w Warszawie. Do końca lutego, agencja pośrednictwa pracy zamierza zrekrutować ponad 700 osób.

- Zależy nam na osobach z doświadczeniem w branży gastronomicznej i hotelarskiej, ale nie mamy sztywno określonych wymagań – szukamy osób młodych duchem, uśmiechniętych i chętnych do pracy przy obsłudze ciekawych i emocjonujących wydarzeń sportowych, również w ramach UEFA EURO 2012, które będą odbywały się na Stadionie Narodowym. Jedynym naszym wymogiem, który jest podstawą współpracy, jest posiadanie aktualnej książeczki sanepidu. Kandydaci mogą liczyć na długotrwałą współpracę, ponieważ imprezy będą odbywały się cyklicznie. Ponadto trafiając do naszej bazy kandydatów, mają większą szansę na znalezienie innych propozycji pracy w przyszłości np. w sezonie wiosenno – letnim kiedy prowadzimy bardzo dużo rekrutacji dla klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej. Obecnie szukamy ok. 700 osób do pracy przy meczu Reprezentacji Polski z drużyną narodową Portugalii – mówi Marek Strojkowski, Project Manager, Adecco Poland.

Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji będą zatrudnione bezpośrednio przez zleceniodawcę na podstawie umowy o pracę tymczasową. Zainteresowani mogą zgłaszać się osobiście do biur w Warszawie lub wysyłając maila na adres: office.warszawa@adecco.com.