Jest praca przy A4!Adecco Poland nadal szuka chętnych do pracy w punktach poboru opłat na autostradzie A4. Rekrutacja jest prowadzona na węzłach pomiędzy Gliwicami a Wrocławiem. 

Poszukujemy kasjerów do punktów znajdujących się w miejscowościach leżących przy autostradzie - Żernica, Bojków, Ostropa, Łany Kleszczów, Olszowa, Nogowczyce, Gogolin Brzezimierz, Prądy, Przylesie, Krajków i Karwiany.

- Nie mamy sztywno określonych wymagań. Naszym głównym kryterium jest motywacja do pracy, dyspozycyjność czasowa i gotowość do pracy zmianowej – będzie obowiązywał system trzy zmianowy, czterobrygadowy. Ważne jest także, aby kandydaci mieli możliwość dojazdu na poszczególne węzły. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na jakichkolwiek kasach, pracy z pieniędzmi oraz przy  obsłudze klienta – jednak nie są to warunki konieczne. Każdy kandydat przed rozpoczęciem pracy będzie przeszkolony, więc  jeśli chętni nie posiadają kompetencji związanych z obsługą klienta, będą mogli je zdobyć - mówi Magdalena Furs, Krajowy Kierownik ds. Rekrutacji Adecco Poland.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z jednym z naszych Biur zlokalizowanych na terenie Katowic, Gliwic, Opola oraz Wrocławia lub o przesłanie aplikacji na adres: autostrada@adecco.com.