Konferencja w LublinieW dniach 12 – 13 kwietnia odbyła sie w Lublinie konferencja “Nowoczesne usługi biznesowe – jak budować przewagę w konkurencyjnym otoczeniu”. Dwudniowe spotkanie zostało poświęcone tematyce nowoczesnych technologii jako potencjalnych źródeł budowania przewagi konkurencyjnej na rynkach regionalnych.

Z ramienia Adecco na konferencji byli obecni: Michał Wierzchowski, Dyrektor Regionu A2 oraz Grzegorz Banach, Kierownik Biura Lublin. Pierwszy z nich odpowiadał na pytania gości zadawane podczas dyskusji panelowej odnośnie tego jak wykorzystać potencjał wykwalifikowanej kadry i powierzchni biurowych, aby Lublin był postrzegany jako atrakcyjne miejsce dla rozwoju nowoczesnych usług biznesowych.

W konferencji uczestniczyło blisko 100 osób w tym m.in. Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, znany ekonomista Ryszard Petru oraz wielu prezesów i dyrektorów największych firm w regionie. Warto zaznaczyć, że dopisali również zaproszeni przez Adecco goście - przedstawiciele firm, z którymi aktualnie współpracujemy lub liczymy na współpracę w najbliższym czasie.

Po zakończeniu pierwszego dnia konferencji, który niespodziewanie przedłużył się do godz. 20.30, uczestnicy zostali zaproszeni na uroczysty poczęstunek, podczas którego można było swobodnie porozmawiać, wymienić spostrzeżenia i wizytówki.