Konkurs Global Intern 2012Wygraj praktyki w trzech najlepszych miejscach na świecie z Education First.

Education First – światowy lider w organizacji zagranicznych kursów językowych,  zaprasza studentów do udziału w konkursie Global Intern 2012. Do wygrania są m.in. trzymiesięczne praktyki w trzech najpiękniejszych i dowolnie wybranych miastach na świecie, w których EF posiada swoje szkoły językowe.

Partnerem programu jest Adecco Poland, światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego
- Popieramy takie inicjatywy ponieważ wiemy, jak trudno młodym osobom odnaleźć się na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Idea Konkursu Global Intern 2012 jest spójna z naszym profilem działalności. My również staramy sie wspierać młodzież proponując im miedzy innymi pracę tymczasową, która ratuje przed stagnacją zawodową i pozwala zdobywać nowe kompetencje. Uważamy, że wszystkie działania ułatwiające młodym ludziom rozpoczęcie kariery zawodowej są niezbędne – mówi Krzysztof Zajkowski, Marketing Manager, Adecco Poland.

Aby wziąć udział w konkursie student rejestruje się na stronie www.ef.pl/campaign/globalintern oraz dodaje swoje CV. Następnie nagrywa autorskie wideo, które w dowolniej formie ma pokazywać jak zmieni się jego przyszłość po wygraniu międzynarodowych praktyk w EF. Film musi mieć maksymalnie trzy minuty. Liczy się pomysł. Warto wykazać się entuzjazmem, energią, pasją do działania i przy okazji dobrze się bawić. Na filmy organizatorzy czekają do 29 lutego 2012 roku. Od 1 stycznia do 29 lutego trwa głosowanie na finalistów krajowych. Przez cały marzec będzie można wspierać i oddawać głosy na globalnych finalistów. Ogłoszenie zwycięzców Global Intern 2012 nastąpi już 30 marca 2012.