Nowe biuro Adecco w Świdnicy


 

Adecco Poland, międzynarodowa firma doradztwa personalnego świadcząca usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, uruchomiło swoje biuro w Świdnicy. Będzie to 31 biuro Adecco w Polsce.

- Z uwagi na znaczący potencjał lokalnego rynku pracy chcemy umożliwić kandydatom i pracodawcom wzajemne poznanie się i współpracę. Oferta biura obejmuje rekrutację do pracy tymczasowej, na stałe stanowiska każdego szczebla, jak też całą pulę rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Kandydatom proponujemy pracę u naszych lokalnych i ogólnopolskich klientów, przede wszystkim w branży produkcyjnej. Widzimy również duży potencjał związany z planowanym już w maju otwarciem niemieckiego rynku pracy - powiedział Marcin Wolak, p.o. Kierownika Biura Adecco Poland w Świdnicy.

Według danych GUS z listopada 2010 r. w województwie dolnośląskim przeciętne zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw kształtowało się na poziomie 422,6 tys., a stopa bezrobocia wyniosła 12,5%.

- Zapraszamy do naszego biura także wszystkie osoby poszukujące pracy w celu bezpłatnej rejestracji. Będąc w naszej bazie zwiększają swoje szanse na kontynuowanie kariery zawodowej – dodaje Marcin Wolak.

Adecco działa w Polsce od 1994 roku. Zatrudnia ponad 200 pracowników do obsługi ponad 900 klientów. Za pośrednictwem Adecco Poland w 2010 roku pracę znalazło ponad 27 tys. osób.

Adres biura w Świdnicy:
Adecco Poland Sp. z o.o.
ul. Puławskiego 19
58-100 Świdnica
Tel./Fax.: 74 853 34 02