Po drodze do pracyWłaśnie ruszyła rekrutacja pracowników do punktów poboru opłat na autostradzie A4. Do końca marca, agencja zatrudnienia Adecco Poland, zamierza zatrudnić ponad 200 osób.

- Będziemy szukać przede wszystkim kasjerów. Wymagamy wykształcenia przynajmniej zawodowego, mile widziane będzie doświadczenie w pracy na jakichkolwiek kasach, pracy z pieniędzmi oraz w obsłudze klienta – jednak nie są to warunki konieczne. Najważniejsza będzie  dyspozycyjność czasowa i gotowość do pracy zmianowej. Przed podjęciem pracy, kandydaci będą gruntownie przeszkoleni w zakresie obsługi klienta Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji będą zatrudnione bezpośrednio przez operatora autostrady na podstawie umowy o pracę - mówi Tomasz Moskwa, Dyrektor Biura odpowiedzialny za proces rekrutacji, Adecco Poland.

Rekrutacja będzie prowadzona na terenie pomiędzy Gliwicami, a Wrocławiem, głównie w miejscowościach leżących przy autostradzie gdzie będą tworzone punkty poboru opłat.

Osoby zainteresowane pracą przy tym projekcie mogą kontaktować z biurami Adecco w Katowicach, Gliwicach, Opolu lub Wrocławia. Mogą też wysyłać swoje aplikacje na adres: autostrada@adecco.com.

Adecco będzie prowadziło także akcje rekrutacyjne w mniejszych miejscowościach gdzie budowane są punkty poboru opłat.