Szukasz pracy? Zajrzyj do swojego smartfonaAdecco Jobs in Poland to pierwsza w Polsce aplikacja na Androida oraz iOS dla osób szukających pracy. Adecco Poland jest pierwszą agencją zatrudnienia w Polsce, która wprowadziła tego typu rozwiązanie. Aplikacja została stworzona z myślą o kandydatach, którzy chcą poszukiwać pracy przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

- Aplikacja jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących zatrudnienia w Polsce. Oferuje prosty i szybki sposób na przeglądanie ofert pracy, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Dzięki niej nasi Klienci mogą liczyć na jeszcze szybszą i efektywniejszą rekrutację – powiedział Krzysztof Zajkowski Marketing Manager w Adecco Poland.

Aplikacja Adecco Jobs in Poland jest darmowa. Już w tej chwili zawiera ponad 1 000 ofert pracy z całej Polski i każdego dnia jest uaktualniana o nowe. Pracy można poszukiwać według lokalizacji, rodzaju umowy (stała lub agencyjna), czy daty pojawienia się oferty w systemie.

W przypadku zainteresowania daną ofertą bezpośrednio z systemu można zostawić swoje dane kontaktowe w postaci e-maila i numeru telefonu. Dla zainteresowanych bezpośrednim kontaktem z konsultantami Adecco są mapy dojazdu do wszystkich biur Adecco w Polsce.

Dodatkowo istnieje także możliwość śledzenia zaznaczonych kategorii (np. marketing i media, informatyka czy sprzedaż) i na bieżąco otrzymywać powiadomienia o nowych propozycjach pracy.

- W dzisiejszych cyfrowych czasach jestem przekonany, że to rozwiązanie będzie cieszyć się sporą popularnością. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom nie tylko naszych Klientów, ale także osób poszukujących pracy. Wszystkim zainteresowanym pracą oddajemy do rąk kolejne narzędzie pomocne w jej uzyskaniu – wyjaśnia Krzysztof Zajkowski.

Wszystkich zainteresowanych aplikacją Adecco Jobs in Poland zapraszamy do iTunes http://goo.gl/jBNJxG oraz Google Play http://goo.gl/K3bLzx

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: http://tinyurl.com/mkl7urt