Więcej pracy w MielcuAdecco Poland, międzynarodowa firma doradztwa personalnego świadcząca usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, uruchomiło swoje biuro w Mielcu. Będzie to 30 biuro Adecco w Polsce. Biuro rozpoczęło swoją działalność ze względu na potrzeby 100 firm działających na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu, która do końca 2009 r. stworzyła możliwość zatrudnienia 12 tys. nowych pracowników m.in. w branży metalowej, motoryzacyjnej, produkcyjnej i lotniczej.
 
Obecnie Adecco Poland w Mielcu prowadzi rekrutacje do firmy HUSQVARNA, największego światowego producenta wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, takich jak m.in. pilarki, wykaszarki, kosiarki i traktory ogrodowe.

- Z uwagi na znaczący potencjał lokalnego rynku pracy chcemy umożliwić kandydatom i pracodawcom wzajemne poznanie się i współpracę. Oferta biura obejmuje rekrutację głównie na stanowiska podstawowego i średniego szczebla w branży motoryzacyjnej, lotniczej i budowlanej. Kandydatom proponujemy pracę u naszych lokalnych i ogólnopolskich klientów  - powiedziała Dominika Nowak, Dyrektor Regionu.

Według danych GUS z listopada 2010 r. w województwie podkarpackim przeciętne zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw kształtowało się na poziomie 227,3 tys., a stopa bezrobocia wyniosła 15,1%.

- Zapraszamy do naszego biura także wszystkie osoby poszukujące pracy w celu bezpłatnej rejestracji. Będąc w naszej bazie zwiększają swoje szanse na kontynuowanie kariery zawodowej – dodaje Dominika Nowak.

Adres biura w Mielcu:
Adecco Poland Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 23, 39 - 300 Mielec
Tel./Fax.: 17 788 72 95-98