Win4Youth 2016
Win4Youth to program, którego celem jest pomoc dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji oraz stworzenie dla nich lepszych perspektyw na przyszłość. Akcja jest organizowana przez Adecco na całym świecie. Poprzez aktywność sportową pracowników oraz Klientów Adecco (bieganie, jazda na rowerach) nasza firma wspiera organizacje charytatywne.

W 2016 roku dyscypliną Win4Youth jest triathlon. Nasz cel? Pływać, jeździć na rowerze i biegać, by zdobyć 3,5 miliona kilometrów! Cel jest ambitny, ale dołożymy wszelkich starań by go zrealizować! Wszyscy będziemy pływać, jeździć na rowerze i biegać, a wszystko po to, aby zebrać fundusze dla wielu fundacji min. w Australii, Belgii, Brazylii, Bułgarii, Kambodży, Kolumbii, Grecji i USA. Co więcej, nasi ambasadorzy będą również poświęcać swój czas, pracując jako wolontariusze - pomagając dobroczynnym fundacjom w ich codziennej pracy, dzieląc się fachową wiedzą na temat świata pracy.

To już siódmy rok z rzędu, nasi koledzy, klienci i współpracownicy z całego świata uczestniczą w zawodach sportowych, zjednoczeni dla wielkiej sprawy. To pozwala nam wcielać w życie nasze wartości. Przekształcamy kilometry w darowizny i wsparcie dla fundacji wspierających opuszczone, osierocone lub chore dzieci i pomagających rodzinom ze środowisk defaworyzowanych. Każdy może przyłączyć się do naszej misji!

Naszych klientów i partnerów zapraszamy do udziału w Win4Youth i dzieleniu się radością, jaką ten projekt generuje. W 60 krajach Adecco Group zorganizowanych zostanie wiele lokalnych imprez. Każdego, kto chce się przyłączyć, zachęcamy do kontaktu z lokalnym oddziałem.