Field Marketing

Dział Field Marketing firmy Adecco świadczy usługi z zakresu outsourcingu sprzedaży, merchandisingu, wsparcia procesów sprzedażowych (promocje i akcje sprzedażowe) oraz audytów działów i procesów sprzedażowych.

Naszą najnowszą i zarazem innowacyjną usługą, którą wprowadziliśmy na rynku jako pierwsi w Polsce, jest Perfect Store Execution

Usługa Perfect Store Execution powstała w odpowiedzi na zmieniającą się sytuację na rynku Producentów FMCG współpracujących z Sieciami Handlowymi w ramach Kanału Nowoczesnego.

Usługa ta jest nakierowana na poprawę parametrów DPSM czyli:
  • dystrybucję produktów Producenta w ramach Kanału Nowoczesnego,
  • egzekucję cen (zarówno regularnych jak i promocyjnych),
  • egzekucję ustaleń pomiędzy Sieciami Handlowymi a Producentami dotyczących planogramów półkowych,
  • egzekucję ustaleń dotyczących dodatkowych ekspozycji oraz materiałów POS.
W ramach usługi Perfect Store Execution , dział Field Marketingu firmy Adecco buduje elastyczny zespół pracowników posługujący się najnowocześniejszymi narzędziami, który bezpośrednio wpływa na powyższe parametry.

Adecco w ramach tej usługi jako jedyna firma na rynku odpowiada bezpośrednio za parametry DPSM i jest wynagradzana w zależności od poziomu ich realizacji.

Usługę z powodzeniem wdrożyliśmy u jednego ze światowych liderów branży FMCG.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteś zainteresowany usługami Field Marketingu?
Zadzwoń: +48 782 600 651 lub napisz: pawel.krolikowski@adecco.com.Adecco Poland - Facebook Adecco Poland - Goldenline Adecco Poland - LinkedIn Adecco Poland - Twitter Adecco Poland - Instagram