O Adecco 


Wszystko, co powinieneś o nas wiedzieć

Adecco jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

W Polsce jesteśmy obecni od 1994 roku. Otworzyliśmy ponad 50 biur pracy tymczasowej, stałej oraz placówek on-site - lokalnych przedstawicielstw utworzonych przy dużych Klientach, w blisko 30 miastach w całym kraju. Dzięki takiej ekspansji pracodawcy i potencjalni pracownicy mają ułatwiony dostęp do naszych usług. Adecco Poland jest członkiem i jednym z założycieli Polskiego Forum HR zrzeszającego największe firmy świadczące usługi doradztwa personalnego w Polsce. Polskie Forum HR (wcześniej  Związek Agencji Pracy Tymczasowej) powstało w 2002 roku z inicjatywy wiodących firm z branży agencji zatrudnienia funkcjonujących według najwyższych standardów etycznych. Eksperci Polskiego Forum HR współtworzą i opiniują projekty ustaw, uczestniczą w pracach komisji trójstronnej, spotykają się z przedstawicielami instytucji publicznych broniąc interesów branży. Prezesem Polskiego forum HR jest Anna Wicha, Dyrektor Generalny Adecco Poland.

W 2015 roku Adecco Poland ponownie znalazło się na pierwszym miejscu w rankingu "Book of Lists" magazynu Warsaw Business Journal w kategorii Selection & Recruitment.

W 2015 roku Adecco Poland zdobyło nagrodę Super Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Doradztwo personalne i pośrednictwo pracy, przyznawaną w ramach badania przeprowadzanego przez dziennik Rzeczpospolita oraz Dziennik Gazeta Prawna.

W 2015 roku Adecco Poland zdobyło nagrodę Best Large Recruitment Company in Poland w kategorii: „PR dla branży agencji zatrudnienia 2014” w konkursie organizowanym przez Magazyn Rekruter.

W 2014 roku Adecco Poland otrzymało nagrodę Outsourcing Stars w kategorii: HR / Leasing pracowniczy w konkursie orgnizowanym przez Fundację Pro Progressio, Ministerstwo Gospodarki, PAIiIZ oraz Związek Banków Polskich.

W 2014 Adecco Poland otrzymało tytuł „Perła Polskiej Gospodarki”  w rankingu polskich przedsiębiorstw przygotowywanym przez Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk w kategorii „Perły Duże”.

W 2014 roku Adecco Poland zdobyło nagrodę Best Large Recruitment Company in Poland w konkursie organizowanym przez Magazyn Rekruter.

W 2014 roku Adecco Poland zdobyło nagrodę Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Doradztwo personalne i pośrednictwo pracy, przyznawaną w ramach badania przeprowadzanego przez dziennik Rzeczpospolita oraz Dziennik Gazeta Prawna.

W 2014 roku Adecco Poland ponownie znalazło się na pierwszym miejscu w rankingu "Book of Lists" magazynu Warsaw Business Journal w kategorii Selection & Recruitment.

W 2013 roku Adecco Poland ponownie znalazło się na pierwszym miejscu w rankingu "Book of Lists" magazynu Warsaw Business Journal w kategorii Selection & Recruitment oraz Executive Search.

W 2013 roku Adecco Poland zdobyło nagrodę Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Doradztwo personalne i pośrednictwo pracy, przyznawaną w ramach badania przeprowadzanego przez dziennik Rzeczpospolita oraz Dziennik Gazeta Prawna.

W 2013 roku Adecco Poland otrzymało wyróżnienie Employer Branding Excellence Award za "Doskonałą kampanię rekrutacyjną offline", w ramach konkursu organizowanego przez HRM Institute.

W 2010, 2011 oraz 2012 roku Adecco Poland zajęło pierwsze miejsce w rankingu "Book of Lists" magazynu Warsaw Business Journal w kategorii Selection & Recruitment. W 2010 i 2011 roku Adecco Poland zajęło pierwsze miejsce również w kategorii Executive Search Services.

W 2011 i 2012 roku Adecco Poland otrzymało tytuł „Perła Polskiej Gospodarki”  w rankingu polskich przedsiębiorstw przygotowywanym przez magazyn ekonomiczny Polish Market we współpracy z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk w kategorii „Perły Duże”. Ranking „Perły Polskiej Gospodarki” jest uznawany za najbardziej obiektywny barometr polskiej gospodarki. Statuetkami i certyfikatami co roku nagradzane są najbardziej efektywne i najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

W 2005 i 2006 roku Adecco Poland otrzymało wyróżnienie „Gazele Biznesu", tym samym przyłączając się do klubu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Otrzymaliśmy także złote godło „Laur Klienta" w 2005, 2006 i 2007 roku w kategorii Doradztwo personalne, przyznawane przez Klientów. Według nich Adecco jest firmą najbardziej rozpoznawalną, wiarygodną i profesjonalną oraz godną polecenia. W 2007 roku po raz trzeci zostaliśmy wyróżnieni Złotym Laurem Klienta i jednocześnie nagrodą Grand Prix.

Adecco Poland jest członkiem:

 • Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej,

 • Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej,

 • American Chamber of Commerce.

 

 

 

 

                      

       

         
Adecco Poland - Facebook Adecco Poland - Goldenline Adecco Poland - LinkedIn Adecco Poland - Twitter Adecco Poland - Instagram