Adecco Way to Work

Międzynarodowa akcja promująca aktywne poszukiwanie pracy i zdobywanie doświadczenia zawodowego wśród najmłodszego pokolenia. W Polsce realizowana w III edycjach w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie w 2013, 2014 i 2015.

Zobacz co przygotowaliśmy dla Was w tym roku w ramach IV edycji Way to Work. Zapraszamy na pokład!

CEO for 1 MonthSzukasz wyzwań? Chcesz czegoś więcej? Masz ochotę stanąć na czele międzynarodowej organizacji?

Świetnie się składa, gdyż w tym roku stwarzamy kolejną szansę, aby zostać Prezesem Adecco Poland na 1 miesiąc! Aplikacje zbieramy do 15 kwietnia 2016.

To już druga edycja tego programu w Polsce!

Kliknij, aby zobaczyć relację z I edycji CEO for 1 Month z 2015r.

Zwycięzca będzie podejmował wiążące decyzje, uczestniczył w spotkaniach biznesowych oraz dostawał prezesowskie wynagrodzenie. Co więcej zwyciężając w konkursie w Polsce masz szansę powalczyć z innymi kandydatami z całego świata o pełnienie funkcji CEO Adecco Group również przez 1 miesiąc!


Zobacz film promujący akcję CEO for 1 Month.

Więcej informacji o programie.


Street DayW dniu 17 marca pracownicy Adecco na całym świecie będą obecni na ulicach i uniwersytetach, udzielając porad, wskazówek oraz prezentując staże, praktyki i oferty pracy. W tym roku będziemy obecni w Warszawie (Akademia Leona Koźmińskiego ul. Jagiellońska 57/59). W programie wydarzenia:
  • CEO for 1 Month
  • Oferty pracy i płatnych staży
  • Prelekcje
  • Quiz z nagrodami
  • Konkurs fotograficzny
  • Punkt konsultacyjny CV oraz interview
  • Gadżety, atrakcje i niespodzianki...
Nie możesz być w Warszawie? Nie ma problemu! 17 marca wszystkie biura Adecco w Polsce organizują "Otwarty dzień" i będziesz mógł otrzymać bezpłatną poradę i pomoc oraz przejrzeć aktualne oferty pracy.

Zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku!

Adecco Career CenterSkorzystaj z naszych porad i wskazówek, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu. Wszystkie wskazówki dotyczące poszukiwania, jak napisać dobre CV, dbać o swoją reputację w social media oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej znajdziesz w jednym miejscu.

Wejdź na adeccowaytowork.com---------------------------

Zobacz relacje z poprzednich edycji Adecco Way to  Work.

Way to Work 2015Way to Work 2014Way to Work 2013Adecco Poland - Facebook Adecco Poland - Goldenline Adecco Poland - LinkedIn Adecco Poland - Twitter Adecco Poland - Instagram