Adecco Way to Work

Międzynarodowa akcja promująca aktywne poszukiwanie pracy i zdobywanie doświadczenia zawodowego wśród najmłodszego pokolenia. W Polsce realizowana już w IV edycjach od 2013 roku w kilku polskich miastach min.Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie.

Zapraszamy na pokład Way to Work!

CEO for 1 MonthSzukasz wyzwań? Chcesz czegoś więcej? Masz ochotę stanąć na czele międzynarodowej organizacji?

Świetnie się składa, gdyż w tym roku stwarzamy kolejną szansę, aby zostać Prezesem Adecco Poland na 1 miesiąc! Już wkrótce nowa rekrutacja, informacje już wkrótce na naszym profilu na fb!

To już trzecia edycja tego programu w Polsce!

Zobacz relację z ostatniej edycji CEO for 1 Month.

Zwycięzca będzie podejmował wiążące decyzje, uczestniczył w spotkaniach biznesowych oraz dostawał prezesowskie wynagrodzenie. Co więcej zwyciężając w konkursie w Polsce masz szansę powalczyć z innymi kandydatami z całego świata o pełnienie funkcji CEO Adecco Group również przez 1 miesiąc!


Zobacz film promujący akcję CEO for 1 Month.

Więcej informacji o programie.


Street DayW wiosennych miesiącach 2017 roku pracownicy Adecco na całym świecie będą obecni na ulicach i uniwersytetach, udzielając porad, wskazówek oraz prezentując staże, praktyki i oferty pracy. 


Już wkrótce program nowej edycji 2017 Street Day a w nim:
  • CEO for 1 Month
  • Oferty pracy i płatnych staży
  • Prelekcje
  • Quiz z nagrodami
  • Konkurs fotograficzny
  • Punkt konsultacyjny CV oraz interview
  • Gadżety, atrakcje i niespodzianki...
Nie możesz być w Warszawie? Nie ma problemu! W tym roku wszystkie biura Adecco w Polsce organizują "Otwarty dzień" i będziesz mógł otrzymać bezpłatną poradę i pomoc oraz przejrzeć aktualne oferty pracy.

Już wkrótce strona wydarzenia na Facebooku! Nie przegap!

Adecco Career CenterSkorzystaj z naszych porad i wskazówek, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu. Wszystkie wskazówki dotyczące poszukiwania, jak napisać dobre CV, dbać o swoją reputację w social media oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej znajdziesz w jednym miejscu.

Wejdź na adeccowaytowork.com---------------------------

Zobacz relacje z poprzednich edycji Adecco Way to  Work.

Way to Work 2016


Way to Work 2015Way to Work 2014Way to Work 2013Adecco Poland - Facebook Adecco Poland - Goldenline Adecco Poland - LinkedIn Adecco Poland - Twitter Adecco Poland - Instagram