Praca za granicą 

Szukasz pracy za granicą? Nie wiesz od czego zacząć?

Zgłoś się do nas. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych. Zespół wykwalifikowanych Konsultantów będzie Ci towarzyszył przez cały proces rekrutacji. Zapewniamy fachową pomoc także po zatrudnieniu. Współpracując z międzynarodowymi Klientami nasi Kandydaci zdobywają atrakcyjne propozycje pracy, doświadczenie i kontakty, które owocują poprawą kwalifikacji i lepszą pozycją na rynku pracy. Zależy nam na tym, aby promować polskich Kandydatów. Stosując międzynarodowy system oceny Adecco Xpert, dajemy Kandydatom pewność, że poradzą sobie z wyzwaniem, jakie stawia międzynarodowy rynek pracy. Współpracujemy z oddziałami Adecco na całym świecie, a nasza oferta jest skierowana zarówno do osób będących na początku swojej kariery zawodowej, jak i Kandydatów posiadających specjalistyczne kwalifikacje lub określone umiejętności.

Listę biur zajmujących się rekrutacjami do pracy za granicą znajdziesz w  zakładce Kontakt.

Najnowsze oferty pracy za granicą znajdują się na zakładkach z lewej strony.

Pozostałe oferty pracy za granicą znajdą Państwo na  stronie wyszukwania ofert pracy.

Komunikat Adecco Poland

W związku z otwarciem rynków pracy pojawiło się wielu nieuczciwych pośredników, którzy wykorzystując bez zezwolenia nazwę naszej firmy i podszywając się pod naszych pracowników proponują oferty pracy za granicą i za swoje usługi żądają opłat od kandydatów.

Uprzejmie informujemy, że:

 • Adecco nie pobiera żadnych opłat od kandydatów wyjeżdżających do pracy za granicę (w tym: nie pobieramy opłat za przejazd za granicę, pośrednictwo, dokumentację, procedury),
 • Adecco publikuje oferty pracy za granicą zawsze z podaniem pełnego adresu pocztowego, adresu e-mail, numeru telefonu i numeru certyfikatu wydanego przez Marszałka województwa mazowieckiego. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdą Państwo na naszej  stronie internetowej.
 • Rekrutacjami w Adecco zajmują się wyłącznie nasi wewnętrzni konsultanci zlokalizowani w jednym z naszych biur na terenie Polski (pełny wykaz biur znajdą Państwo na  naszej stronie internetowej. Adecco nie współpracuje z żadnymi firmami zewnętrznymi i osobami prywatnymi w zakresie rekrutacji kandydatów.
 • Adecco należy do największych organizacji skupiających firmy doradztwa personalnego: 
  Polskie Forum HROgólnopolski Konwent Agencji Pracy, co gwarantuje pełną legalność prowadzonej działalności i wysoką jakość świadczonych usług.
Jednocześnie przypominamy, że:

 • Każda agencja prowadząca rekrutacje do pracy za granicą musi posiadać odpowiedni certyfikat. Lista firm posiadających certyfikaty dostępna jest na stronie Ministerstwa Gospodarki - 
  Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia.
 • W przypadku, jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące agencji, wówczas mogą Państwo sprawdzić jej wiarygodność w Wojewódzkim Urzędzie Pracy.
 • Agencja ma obowiązek przed wyjazdem kandydata za granicę przedstawić mu umowę o kierowanie do pracy za granicą, potwierdzającą warunki przyszłej pracy (zgodnie z Ustawą o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy).
Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub wątpliwości to zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub e-mailowego z naszymi konsultantami.

Jedynie korzystanie z usług sprawdzonych i legalnie działających agencji zatrudniania jest gwarancją dobrej pracy, właściwej opieki i Państwa zadowolenia.

Jednocześnie zapewniamy, że Adecco Poland podejmie wszelkie przewidziane prawem kroki wobec osób i/lub instytucji, które będą bezprawnie wykorzystywać logo oraz nazwę naszej firmy bądź podszywać się pod naszych pracowników.

Kontakt z nami

Zgłoś się do najbliższego biura Adecco Poland i prześlij CV w języku polskim lub angielskim na jeden z poniższych adresów. W temacie e-maila  wpisz nazwę stanowiska o jakie się ubiegasz i nazwę kraju, w którym chciałbyś podjąć zatrudnienie.Adecco Poland - Facebook Adecco Poland - Goldenline Adecco Poland - LinkedIn Adecco Poland - Twitter Adecco Poland - Instagram