Dodano 1 tydzień temu

Praktykant/tka w dziale rekrutacji

  • Lokalizacja Warszawa, Mazowieckie
  • Nr. referencyjny PRek/2018/waw1
  • Typ oferty Praca w Adecco
  • Sektor HR, Szkolenia, Edukacja
  • Data dodania 2018-02-13

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie do jednego z oddziałów Adecco Poland Poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

Powierzone zadania:
• pomoc w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (z możliwością samodzielnej realizacji projektów)
• selekcja otrzymanych aplikacji oraz kontakt z Kandydatami
• czynny udział w spotkaniach rekrutacyjnych na stanowisko niższego oraz średniego szczebla
• aktualizowanie bazy danych Kandydatów
• wsparcie w przygotowaniu ogłoszeń o pracę

Czekamy na Twoją aplikację, jeżeli:
• jesteś studentem lub absolwentem kierunków: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Socjologia lub pokrewne
• posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office
• jesteś osobą nastawioną na rozwój w obszarze HR oraz szybko się uczysz
• cechuje Cię samodzielność oraz dobra organizacja

Oferujemy:
• możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zarówno w obszarze "miękkiego" HR-u, jak i administracji personalnej w międzynarodowej firmie
• udział w bezpłatnych praktykach
• elastyczny czas praktyk
• dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod rekrutacji
• pisemne referencje i potwierdzenie uzyskanych kwalifikacji w formie potwierdzenia odbycia praktyk.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Trwa ładowanie