Pracuj z najlepszymi. Bądź najlepszy.

To ludzie nadają sens pracy. Znajdziemy dla Ciebie najlepszych ludzi i najlepsze rozwiązania. Zaufaj nam.

Jak wielu pracowników potrzebujesz? Jakie będą ich zadania?
Bez względu na to, czy oferujesz rozwiązanie tymczasowe czy stałą pracę, szukasz 5 czy 500 osób - jesteśmy, aby wesprzeć Cię szerokim wachlarzem usług HR. Co nas wyróżnia?
- Posiadamy największą bazę kandydatów wśród Agencji Zatrudnienia
- Poznając Twoje potrzeby, skroimy na miarę plan działania
- Jesteśmy liderem usług Field Marketingu w Polsce
- Posiadamy wysoce wyspecjalizowaną strukturę Permanent Placement

Jesteśmy częścią The Adecco Group, numeru 1 wśród Agencji Zatrudnienia na świecie!

Nasze usługi

Praca Tymczasowa

Dlaczego Pracownik Tymczasowy? Taka forma oszczędza czas i pieniądze. Daje większą elastyczność i podnosi wydajność. Zapewniamy Ci odpowiednich ludzi, z właściwymi kompetencjami. Przejdźmy od razu do rzeczy, jeśli chodzi o Pracowników Tymczasowych. Obojętnie czy potrzebujesz usługi na jeden dzień, jeden projekt, jeden sezon lub rok – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy największą sieć wyspecjalizowanych kandydatów w całej Polsce. Niezależnie czy potrzebujesz 1 pracownika czy 1000, możesz uzyskać wykwalifikowanych ludzi, dopasowanych do Twojej organizacji.

Rekrutacje Stałe

Zatrudnienie stałego pracownika to czasochłonny i skomplikowany proces: od napisania interesującej oferty pracy, przez screening CV, rozmowy z kandydatami, negocjacje warunków aż po wdrożenie w organizację. Wszystko możesz zrobić samodzielnie albo możesz poprosić nas o pomoc oszczędzając swój czas. Nasi konsultanci prowadzą rekrutacje na co dzień, mając średnio 10 lat doświadczenia w swoich branżach.

Chcesz zatrudnić kierownika, specjalistę, asystenta? Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci najlepszych kandydatów.

Outsourcing

Kiedy umieścisz swoich pracowników na naszej liście płac, to faktycznie stajemy się ich pracodawcą. Oznacza to, że wszystkie ustawowe koszty i wydatki pracownicze spadają na nas. Kompania rekrutacyjna dla nowych pracowników?  Spada na nas. Opłaty za szkolenie i onboarding? Te też są dla nas. I wszystkie bóle głowy  związane z samym procesem wynajmu pracowników? Powiedzmy, że znów nie spadają na Ciebie. Proste?

Usługi płacowe prowadzimy dla Ciebie na wszystkich etapach – oceny, klasyfikacji, edukacji, szkolenia i zarządzania. Otrzymujesz wsparcie na całej linii.

Field&Sales Marketing

Stworzyliśmy dział, który łączy ze sobą zalety marketingu terenowego (Field Marketing) z działaniami sprzedażowymi. Pozwala nam to osiągnąć efekt synergii. Chcesz zoptymalizować wyniki sprzedaży i zwiększyć sprzedaż detaliczną? Możemy pomóc w rekrutacji i zarządzaniu personelem  tj. promotorami, handlowcami, doradcami ds. produktów itp. Opowiedz nam o swoich celach biznesowych i wspólnie wypracujemy najlepsze dla ciebie rozwiązanie.

Konsulting i Usługi HR

Potrzebujesz pracowników- My mamy największą bazę kandydatów. Twoja firma ma kilka lokalizacji – My jesteśmy wszędzie, gdzie potrzebne jest nasze wsparcie. Zadamy ci wiele pytań, które pozwolą poznać Twoje cele biznesowe i sprawdzimy jakimi rozwiązaniami możemy je zrealizować. Służymy pomocą i radą. Z pełnego wachlarza usług zaproponujemy Ci te, które najlepiej się sprawdzą.  Traktujemy zasoby ludzkie jako największe dobro firmy, dlatego możesz liczyć na indywidualne podejście.

 • Onsite Management
 • Assesment Centre
 • Development Center
 • Outplacement
 • Consulting
 • Try & Hire
 • Testy Xpert
 • Master Vendoring
 • Rekrutacje międzynarodowe
 • Adjust
 • Zarządzanie szkoleniami, talentami i karierą Zarządzanie procesami HR

Adecco Radar Rynku Pracy

Kwartał III

Kwartał II

Adecco Radar Rynku Pracy to kwartalny raport, przedstawiający najciekawsze dane z obszaru Rynku Pracy w Polsce, w podziale na województwa i powiaty. Raport jest oparty na danych udostępnianych przez Główny Urząd Statystyczny, co czyni go jednym z najbardziej wiarygodnych raportów dotyczących Rynku Pracy w Polsce.

Masz do nas pytanie lub chcesz się dowiedzieć więcej?

Napisz śmiało. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Prośba o kontakt
Pole Imię jest wymagane
Pole Nazwisko jest wymagane
Pole Nazwa firmy jest wymagane
Pole Adres email jest wymagane
Pole Telefon jest wymagane
Pole Miasto jest wymagane
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Odpowiemy możliwie jak najszybciej.
Trwa ładowanie