Pracuj z najlepszymi. Bądź najlepszy.

Ludzie. Wspaniali ludzie. Utalentowani ludzie. To oni nadają sens pracy.. Jest ogromna różnica miedzy dobrym pracownikiem a najlepszym pracownikiem. Więc,…czy chcesz otrzymać dostęp do naszej sieci najlepszych pracowników w Polsce?

Jak wielu pracowników potrzebujesz? Jakie masz dla nich zadania? Od kiedy są potrzebni? Bez względu na to, czy oferujesz rozwiązanie tymczasowe czy też stałą pracę , ani też czy szukasz 5 osób czy 5000, wrócimy do Ciebie z planem działania- skrojonym na miarę, dla Twojego budżetu, dla zmieniających się potrzeb. To z naszej bazy danych kandydatów- największej bazy wśród wszystkich agencji hr -wyłowimy dla Ciebie Twoich idealnych pracowników, i to od ręki.
Znasz już usługę permanent placement? A może słyszałeś o naszych usługach zatrudnienia tymczasowego? To powszechnie znane usługi. I warto przypomnieć, że są naprawdę dobre. Ale czy wiesz, że możemy zrobić dla Ciebie o wiele więcej? Obsługa pracowników na terenie firmy Klienta, Doradztwo w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Nawet outsourcing. Więc… co dzisiaj możemy dla Ciebie zrobić?

Nasze usługi

Praca Tymczasowa

Dlaczego pracownik tymczasowy? Taka forma oszczędza czas i pieniądze. Daje większą elastyczność i podnosi wydajność. Zapewniamy Ci odpowiednich ludzi, z właściwymi kompetencjami, od razu. Przejdźmy od razu do rzeczy: jeśli chodzi o pracowników tymczasowych, jesteśmy najlepsi na świecie. Obojętnie czy potrzebujesz usługi na  jeden dzień, jeden projekt, jeden sezon lub rok-wykorzystaj nas. Mamy największą sieć wyspecjalizowanych kandydatów w różnych regionach. Niezależnie czy potrzebujesz 1 pracownika, czy 1000, możesz uzyskać wykwalifikowanych ludzi, dopasowanych do Twojej organizacji. I możesz to mieć od ręki.

Rekrutacje Stałe

Zatrudnienie stałego pracownika to czasochłonny i skomplikowany proces: od napisania kuszącej oferty pracy, przez screening CV, rozmowy z kandydatami, negocjacje warunków aż po onboarding. Wszystko możesz zrobić samodzielnie albo możesz poprosić nas o pomoc oszczędzając swój czas. Nasi konsultanci prowadzą rekrutacje na co dzień, mając średnio 10 lat doświadczenia w swoich branżach. To ich stała praca

Chcesz zatrudnić menedżera, dyrektora, wiceprezesa lub kierownika? Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci najlepszych kandydatów.

Outsourcing

Kiedy umieścisz swoich pracowników na naszej liście płac, to faktycznie faktycznie stajemy się ich pracodawcą. Oznacza to, że wszystkie ustawowe koszty i wydatki pracownicze spadają na nas. Kompania rekrutacyjna dla nowych pracowników?  Spada na nas. Opłaty za szkolenie i onboarding? Te też są dla nas. I wszystkie bóle głowy  związane z samym procesem wynajmu pracowników? Powiedzmy, że znów nie spadają na Ciebie. Proste?

Usługi płacowe prowadzimy dla Ciebie na wszystkich etapach – oceny, klasyfikacji, edukacji, szkolenia i zarządzania. Otrzymujesz wsparcie na całej linii.

Field&Sales Marketing

Zbudowaliśmy silne kontakty biznesowe z klientami z branż takich jak  FMCG, finanse, elektronika użytkowa czy kanał Horeca. Dysponujemy bogatym doświadczeniem przy wsparciu projektów sprzedażowych i marketingowych. Chcesz zoptymalizować wyniki sprzedaży i zwiększyć sprzedaż detaliczną? Możemy pomóc w rekrutacji i zarządzaniu personelem  tj. promotorami, handlowcami, doradcami ds. produktów itp. Opowiedz nam o swoich celach i trudnościach, a my wypracujemy dla Ciebie rozwiązanie.

Konsulting i Usługi HR

Potrzebujesz pracowników- My mamy największą bazę kandydatów. Twoja firma ma kilka lokalizacji – My jesteśmy wszędzie, gdzie potrzebne jest nasze wsparcie. Zadamy ci wiele pytań, które pozwolą poznać Twoje cele biznesowe i sprawdzimy jakimi rozwiązaniami możemy je zrealizować. Służymy pomocą i radą. Z pełnego wachlarza usług zaproponujemy Ci te, które najlepiej się sprawdzą.  Traktujemy zasoby ludzkie jako największe dobro firmy, dlatego możesz liczyć na indywidualne podejście.

 • Onsite Management
 • Assesment Centre
 • Development Center
 • Outplacement
 • Consulting
 • Try & Hire
 • Testy Xpert
 • Master Vendoring
 • Rekrutacje międzynarodowe
 • Adjust
 • Zarządzanie szkoleniami, talentami i karierą Zarządzanie procesami HR

Szukasz pracowników? Wiesz już, która usługa Cię interesuje? Zapytaj o szczegóły.

Śmiało. Czekamy na kontakt z Tobą. Czeka też największa sieć wykwalifikowanych kandydatów.

Prośba o kontakt
Pole Imię jest wymagane
Pole Nazwisko jest wymagane
Pole Nazwa firmy jest wymagane
Pole Adres email jest wymagane
Pole Telefon jest wymagane
Pole Miasto jest wymagane
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Odpowiemy możliwie jak najszybciej.
Trwa ładowanie