Admin Support

  • Kategoria
    Zasoby ludzkie
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Sosnowiec

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zakres odpowiedzialności:

Główne zadania:

  • Ścisła współpraca z Pracownikami Tymczasowymi (przekazywanie na bieżąco informacji, informowanie o nadgodzinach, zmianach w grafikach itp.)
  • Ścisła współpraca z kierownikiem obszaru w celu utrzymania jakości, wydajności i bezpieczeństwa pracy
  • Ścisła współpraca z Działem Administracji, praca z dokumentami
  • Wsparcie nowych pracowników w trakcie pierwszych dni pracy
  • Kontrola oraz raportowanie czasu pracy Pracowników Tymczasowych (obsługa systemu MyTime)
  • Uczestnictwo w rozmowach dyscyplinujących
  • Dostarczanie danych/raportów
  • Motywowanie Pracowników Tymczasowych

Profil kandydata:

Poszukujemy osób, które:

  • Znają pakiet MS Office (w szczególności Excel)
  • Posiadają wykształcenie min. średnie
  • Potrafią pracować z zespołem i współpracować z innymi działami
  • Cechują się dobrą organizacją pracy, dbałością o szczegóły i terminowością
  • Potrafią podejmować logiczne decyzje w odniesieniu do procesu
  • Są gotowe do pracy w systemie dwuzmianowym również w weekendy (zmiana dzienna i nocna) 4 dni w tygodniu po 10,5h