Asystentka biura

  • Typ kontraktu
    Umowa zlecenie
  • Kategoria
    Zasoby ludzkie
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Bielsko-Biała

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na warunkach umowy o pracę tymczasową, lub zatrudnienie na warunkach umowy zlecenie
  • Pracę w systemie jedno zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Poszerzenie swoich kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków

  • Wsparcie działu w pracach biurowych
  • Uzupełnianie danych w bazie
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • Uzupełnianie akt
  • Archiwizacja dokumentów

Profil kandydata:

Wymagania

  • Znajomość programu Office - głównie Word oraz Excel
  • Dostępność do pracy
  • Zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Zorganizowanie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej