Asystent/ka Zespołu

  • Kategoria
    Finanse i księgowość
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa

Opis klienta:

Zadania:

  • dbanie o sprawne funkcjonowanie oddziału
  • prowadzenie i koordynacja bieżących spraw administracyjnych
  • zachowanie sprawnego przepływu informacji w organizacji
  • dbałość o sprawny i terminowy obieg dokumentów
  • organizacja spotkań biznesowych
  • wsparcie Zarządu oraz członków zespołu przy bieżących projektach

Zakres odpowiedzialności:

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich i/lub administracyjnych
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point)
  • doskonała organizacja pracy własnej, zaangażowanie i samodzielność
  • umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań i projektów
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Profil kandydata:

Oferujemy:

  • umowę o pracę za pośrednictwem Adecco Poland na okres 1 roku z możliwością przedłużenia
  • konkurencyjne wynagrodzenie!
  • możliwości rozwoju w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie do karty Multisport