Brygadzista/ Asystent Kierownika Robót Elektrycznych

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Warszawa

Client Description:

Poszukujemy specjalisty dla naszego klienta na stanowisko Brygadzista/ Asystent Kierownika Robót Elektrycznych. To jest dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się: kompleksowym wykończeniem powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej, projektowaniem wnętrz, wykonywaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych na terenie całej Polski.

Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych weź udział w rekrutacji na stanowisko:

Responsibilities:

Obowiązki:

·       Nadzór nad ekipą instalatorów,

·       Znajomość montażu osprzętu elektroinstalacyjnego,

·       Znajomość wykonywania instalacji elektrycznych

Candidate Profile:

Wymagania:

·    Doświadczenie jako brygadzista robót elektrycznych lub koordynatora prac,

·    Doświadczenie jako monter instalacji min. 2 lata,

·    Podstawowa wiedza elektryczna,

·    Umiejętność pracy w zespole,

·    Znajomość języka polskiego,

Podstawowa znajomość AUTOCAD

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka zależna od doświadczenia oraz zaangażowania,

·    Umowę o pracę,

·    Prywatną opiekę medyczną.