Brygadzista

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Pszczyna

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Brygadzisty

Miejsce pracy: Pszczyna ul. Korczaka 5

Zakres odpowiedzialności:

Twój zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy i przydział zadań podległym pracownikom
  • Nadzór nad prawidłową i zgodną z instrukcjami eksploatację maszyn i urządzeń w obrębie podległego procesu
  • Współodpowiedzialność za realizację procesów z punktu widzenia realizacji planów ilościowych, jakościowych i wartościowych
  • Współodpowiedzialność za ciągłość i terminowość prowadzenia procesów
  • Nadzór nad gospodarką materiałową (składowanie, konserwacja surowców oraz materiałów pomocniczych, przestrzeganie obowiązujących norm zużycia, oszczędne i racjonalne gospodarowanie materiałami pomocniczymi)
  • Prowadzenie procesu produkcji zgodnie z opisami technologicznymi
  • Nadzór nad utrzymaniem odpowiednich warunków sanitarno-higienicznych

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana branża zajmująca się przetwórstwem mięsnym
  • Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym i koordynacji działań jednocześnie
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym lub IV brygadowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bezpłatne posiłki
  • Pakiet sportowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki okolicznościowe
  • Przewóz pracowników z wybranych kierunków
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Program rekomendacji pracowników

OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ!