Customer Service Coordinator

Nowy
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Warszawa

Client Description:

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Customer Service Coordinator Aplikuj bądź częścią ambitnej, szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmy z przyjazną i inkluzywną kulturą.

Responsibilities:

Obowiązki:

  • Przetwarzanie i zatwierdzanie zgłoszeń w systemach Salesforce i SAP.
  • Zarządzanie zamówieniami i zamawianie części zamiennych.
  • Planowanie wizyt konserwacyjnych i zarządzanie dyspozycją inżynierów.
  • Obsługa spotkań wsparcia klienta i sprzedaży oraz przygotowywanie ofert.
  • Utrzymywanie systemu jakości.
  • Wspieranie ciągłości biznesowej.
  • Zarządzanie zainstalowanymi produktami i kontami klientów w CRM.

Candidate Profile:

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta bądź na podobnym stanowisku.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Silne umiejętności organizacyjne i administracyjne.
  • Biegłość w IT (SAP, Salesforce, Office365).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2/C1.
  • Zdolność do pracy samodzielnej i zespołowej.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i adaptacyjność.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę.
  • Zdobywanie wiedzy i umiejętności w dynamicznym międzynarodowym środowisku.
  • Różnorodna praca z możliwościami rozwoju kariery.
  • Współpraca w interdyscyplinarnym zespole.
  • Żywy i wielokulturowy zespół.