Doradca Klienta IQOS Sztum

  • Kategoria
    Sprzedaż
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa

Opis klienta:

Zastanawiasz się czy to dla Ciebie? Jeżeli:

·        Jesteś osobą pełnoletnią

·        Jesteś komunikatywny/a, uśmiechnięty/a, pełny/a pozytywnej energii

·        Lubisz nawiązywać nowe kontakty i inicjować rozmowę

·        Angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać

·        Masz już doświadczenie lub chcesz się nauczyć najwyższych standardów obsługi Klienta

·        Jesteś dyspozycyjny 140 godzin w miesiącu (minimum 6 godzin dziennie, przez przynajmniej 3 dni w tygodniu – dyspozycyjność w weekendy będzie dodatkowym atutem).

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Zakres odpowiedzialności:

Co oferujemy?

·        ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE! 22 PLN brutto za godzinę (w przypadku osoby ze statusem studenta do 26 roku życia stawka brutto=stawka netto)

·        Premię do 600 zł brutto

·        KARTĘ MULTISPORT

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

·        Elastyczne godziny, żebyś mógł/mogła znaleźć czas na swoje inne obowiązki – obecnie mamy zapotrzebowanie na 140 godzin miesięcznie

·        Możliwość rozwoju doświadczeń zawodowych u naszego Klienta, lidera rynku

·        Naukę najwyższych standardów obsługi Klienta i wsparcie od przełożonego i zespołu, żebyś czuł/czuła się pewnie w swojej roli

Profil kandydata:

Jakie będą Twoje zadania?

·        Prezentacja innowacyjnego produktu premium Klientom saloników prasowych

·        Wsparcie posprzedażowe dla użytkowników IQOS-a

·        Współpraca i budowanie pozytywnych relacji z zespołem punktu sprzedaży

·        Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów wśród pełnoletnich osób palących