Doradca klienta z j. niemieckim

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Bytom

Aktualnie dla Naszego klienta - firmy specjalizującej się w sprzedaży profesjonalnych i nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych- poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z firmą klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na pełen etat w godzinach 7:00-16:00 od poniedziałku do czwartku oraz w piątek w godzinach 7:00-11:00
  • Narzędzia pracy: telefon i laptop
  • Bogaty pakiet benefitów: możliwość skorzystania z opieki medycznej Medicover, karty sportowej, dofinansowania nauki języków
  • Spotkania integracyjne
  • Pracę w zgranym zespole oraz wsparcie pracowników i przełożonego
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia

Profil kandydata:

Zadania:

  • Obsługa klienta w j. niemieckim
  • Wykonywanie połączeń wychodzących oraz przychodzących
  • Mailowy kontakt z klientami
  • Rozpatrywanie oraz przyjmowanie reklamacji
  • Wprowadzanie danych
  • Obsługa systemu

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego C1/C2
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office
  • Mile widziane doświadczenie związane z obsługą klienta
  • Motywacja, zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie

Oferta dotyczy pracy stałej.