Ekspert ds. Technicznych w dziale Utrzymania Ruchu – nowoczesne technologie w przemyśle

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Zabrze

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym.

W związku z rozwojem działu Utrzymania Ruchu poszukuje na nowe stanowisko Kandydata/ Kandydatkę:

 Ekspert ds. Technicznych w dziale Utrzymania Ruchu – nowoczesne technologie w przemyśle

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • Nadzór nad wdrażaniem standardu TPM oraz modułu PM.
  • Nadzór nad wykonywaniem napraw, przeglądów, modernizacji parku maszynowego.
  • Tworzenie harmonogramów napraw i przeglądów.
  • Tworzenie wskaźników MTTR i MTBF.
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę wydajności, bezpieczeństwa.
  • Podejmowanie działań na rzecz optymalizacji kosztów.
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji (instrukcje, procedury formularze).
  • Udział w audytach (wewnętrznych i zewnętrznych).
  • Wdrażanie zaleceń po audycie.
  • Nadzór nad 5S.
  • Współpraca z serwisami dostawców maszyn w zakresie wsparcia technicznego oraz organizacji wizyt serwisowych i przeglądów okresowych.
  • Podejmowanie działań wspierających bezpieczeństwo pracy.
  • Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi.
  • Realizacja zakupów części maszyn i zlecanie usług na potrzeby Utrzymania Ruchu.
  • Wsparcie merytoryczne przy usuwaniu usterek w przypadku wystąpienia awarii.
  • Analiza awarii i nieplanowanych postojów maszyn.
  • Dbanie o zasoby magazynowe części zamiennych pod kątem planowanych remontów.
  • Uczestniczenie w prowadzeniu ewidencji kosztów utrzymania ruchu.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego. Praca w środowisku międzynarodowym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej o profilu przemysłowym technicznym.
  • Doświadczenie we wdrażaniu TPM.
  • Doświadczenie w pracy z systemem CMMS.
  • Wiedza z obszarów: elektryki, automatyki, pneumatyki, hydrauliki siłowej.
  • Wiedza z obszaru: 5S, kaizen, poka joke, TPM,CMMS, MES.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premie indywidualne, zespołowe oraz inne dodatki.
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do posiłków, wypoczynku, karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie, paczki świątecznie oraz inne świadczenia.
  • Firma umożliwia rozwój pracowników w ramach struktur firmy. Oferuje szkolenia, możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień.
  • Park maszynowy jest nowoczesny i bardzo zróżnicowany. Zdobędziesz wiedzę dotyczącą najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w przemyśle.
  • Rozpoczniesz pracę w zgranym zespole, gdzie doceniany jest wkład pracy każdego członka zespołu – ważna jest współpraca, wsparcie, przyjazna atmosfera.
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Pracę na długie lata w zgranym zespole ludzi, pełnych optymizmu, pasji i zaangażowania.
  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Praca na pełny etat.
  • Pracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowych projektów.
  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę awansu.
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.