Elektromonter- branża lotnicza

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Mielec

Opis klienta:

Zakres obowiązków:

  • Wyposażanie i rozmieszczenie wiązek elektrycznych w strukturach statków powietrznych,
  • Zabezpieczanie elementów elektrycznych,
  • Wykonywanie próbnych uruchomień i ich analiza,
  • Montaż i demontaż agregatów,
  • Wykonywanie podstawowych pomiarów elektrycznych instalacji stało i zmienno-prądowych.

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy :

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Naszym klientem,
  • Rozwój i budowanie kariery w branży lotniczej,
  • Pracę na 2 zmiany,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Szkolenia wdrożeniowe,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie urlopu, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, świadczenia pieniężne z okazji Świąt),
  • Dofinansowanie do MultiSport,
  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna.

Profil kandydata:

Oczekujemy:

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym i/lub doświadczenie na stanowiskach takich jak: elektryk, elektromonter,
  • Uprawnienia SEP do 1kV mile widziane,
  • Znajomość rysunku montażowego elektrycznego,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami elektromonterskimi,
  • Rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków.