Elektryk

  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Stargard

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy tworzącej inteligentne rozwiązania technologiczne dla przemysłu ciężkiego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • diagnozowanie błędów powstałych w trakcie montażu, produkcji
  • montaż oraz naprawa urządzeń elektrycznych
  • praca z narzędziami pomiarowymi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • dofinansowanie dojazdów nawet do 350 zł
  • dofinansowanie do posiłków - 200 zł
  • dodatkowy dzień wolny na urodziny
  • benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do urlopu

  • masz wykształcenie kierunkowe profil elektryczny/elektrotechniczny
  • potrafisz czytać schematy elektryczne
  • potrafisz posługiwać się podstawowymi narzędziami pomiarowymi np. multimetr
  • znajomość budowy i zasady działania podzespołów elektrycznych
  • umiejętność obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w zakresie diagnozowania i eleminowanie usterek w maszynach z użyciem narzędzi pomiarowych oraz programów diagnostycznych

Additional Information:

Stargard