Elektryk

Nowy
  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Szamotuły

Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Elektryka .

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  1. Bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  2. Rozwiązywanie problemów w sytuacjach awaryjnych;
  3. Dążenie do zapobiegania awariom;
  4. Przeglądy maszyn i urządzeń, prace prewencyjne, prace konserwacyjne;
  5. Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne;
  6. Zapewnianie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy.

Profil kandydata:

Nasze wymagania:

  1. Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  2. Znajomość układów sterowania (na stycznikach)
  3. Znajomość zagadnień i komponentów automatyki przemysłowej (podstawy)
  4. Umiejętność diagnozowania sterowników PLC
  5. Wiedza z elektroniki / elektryki
  6. Uprawienia SEP 1kV
  7. Dyspozycyjność (praca 3-zmianowa)

Oferujmy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość pracy w nadgodzinach dla osób chętnych (w soboty +50%, w niedziele +100%),