Elektryk

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Tychy

Dla naszego klienta, dostawcy urządzeń, systemów i usług dla branży górniczej, poszukujemy pracowników na stanowisko: ELEKTRYK

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków: ·

·        Montaż elementów elektrycznych, podzespołów i urządzeń w produkowanych maszynach,

·        Instalacja w maszynie oprzewodowania sterowniczego oraz siłowego,

·        Montaż i podłączanie czujników, silników i innych urządzeń wyposażenia maszyn,

·        Testy, pomiary oraz sprawdzenie poprawności działania maszyn i urządzeń,

·        Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania produkowanych urządzeń

·        Aktywny udział w realizacji produkcji i remontów,

·        Realizowanie istniejących procedur technologicznych,

·        Modyfikacje i adaptacje istniejących projektów pod kątem wymagań klienta

Oferujemy:

·        Umowa o pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Nagrody roczne.

·        Nagrody jubileuszowe.

·        Podwyżki roczne.

·        System poleceń pracowniczych - nagrody pieniężne za rekrutacje.

·        Szeroki pakiet szkoleń.

·        Karta Multisport.

·        Prywatna opieka medyczna.

·        Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach.

·        ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne).

·        Indywidualne lekcje j. angielskiego.

·        Owocowe wtorki.

OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ

Profil kandydata:

Wymagania:

·        Wykształcenie min. średnie techniczne (profil: automatyka, elektronika, elektryka),

·        Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,

·        Uprawnienia SEP (lub równoważne): Eksploatacja - Grupa 1,

·        Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy,

·        Umiejętność pracy w zespole,

·        Dyspozycyjność pracy w systemie zmianowym.