Farmaceuta

  • Kategoria
    Nauki przyrodnicze
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Warszawa

Aktualnie dla naszego klienta hurtowni farmaceutycznej poszukujemy kandydatów oraz kandydatki na stanowisko Farmaceuty

Zakres odpowiedzialności:

Obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw leków
  • Nadzór nad lekami psychotropowymi
  • Weryfikacja poprawności towaru dostaw
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Prowadzenie procesów reklamacji
  • Prowadzenie procedur współpracy z aptekami szpitalnymi

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – magister farmacji – warunek konieczny;
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu farmaceuty;
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w hurtowni farmaceutycznej lub aptece;
  • Znajomość w praktyce przepisów Prawa Farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej;
  • Dobra umiejętność pracy w MS Office (Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2-B1;