Finance Manager

  • Kategoria
    Opieka zdrowotna i terapia
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Szczecin

Opis klienta:

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Pracę stacjonarną w biurze w Szczecinie
  • Wachlarz benefitów pozapłacowych

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie i realizacja strategii biznesowej spółki
  • Kierowanie kilkuosobowym zespołem działu księgowości
  • Ocena ryzyka finansowego inwestycji
  • Kontrola stopnia zwrotu zaangażowanego kapitału
  • Poszukiwanie rozwiązań zapewniających optymalną rentowność firmy
  • Realizacja zaleceń audytu wewnętrznego - dotyczących minimalizowania ryzyka w procesach finansowych
  • Nadzór i aktywny udział w procesach:
    • raportowania finansowego
    • zamknięcia miesiąca i szacowaniem rezerw
    • budżetowania, planowania, prognozowania
    • generowania płatności

Profil kandydata:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane w międzynarodowym środowisku
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, zarządzanie, finanse)
  • Mile widziane uprawnienia ACCA/CIMA
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość międzynarodowych i polskich standardów rachunkowości
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność zarządzania zespołem