Handlowiec stacjonarny

  • Kategoria
    Sprzedaż
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Poziom doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Zabrze

Opis klienta:

Firma wyspecjalizowana w sprzedaży wyrobów hutniczych

Zakres odpowiedzialności:

Zakres zadań:

·        Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami na podległym obszarze działania

·        Rozwój rynku i portfela klientów zgodnie z założeniami budżetowymi i strategią firmy,

·        Przygotowanie ofert handlowych

·        Uzgadnianie warunków handlowych z klientami

·        Udział w ustalaniu planów sprzedaży i ich realizacja

·        Rozpatrywanie w zakresie bieżącej działalności i rozwoju rynku

·        Obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klientów

Profil kandydata:

Wymagania

·        Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań

·        Minimum średnie wykształcenie, preferowane wyższe

·        Bardzo dobra organizacja pracy

·        Praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych

·        Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnych.