Inżynier ds. sprzedaży technicznej/ projektowej z j.angielskim

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Sprzedaż
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Tychy

Naszym klientem jest firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym realizująca projekty na całym świecie.

Nasz klient chce dołączyć kolejną osobę do zespołu. Obejmiesz stanowisko:

Inżynier ds. sprzedaży technicznej/ projektowej z j.angielskim (K/M).

  • Poszukiwana jest  osoba z doświadczaniem w sprzedaży w branży technicznej ze znajomością j. angielskiego na poziomie min. B2.
  • Otrzymujesz pełne wsparcie w trakcie wdrożenia, jak i później.
  • Jeśli jesteś zmęczona/y pracą w delegacjach, a chcesz dalej rozwijać się w sprzedaży to nasz klient ma dla Ciebie rozwiązanie.
  • Zaprasza do współpracy w dziale Techniczno – Handlowo- Projektowym  gdzie praca ma charakter stacjonarny, a delegacje krajowe lub zagraniczne będą stanowiły maksymalnie do 20 % w roku.  Na wizyty do klientów jedziesz z dedykowanym zespołem projektowym.
  • Pracujesz w systemie hybrydowym. Firma oferuje elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  •  Z klientami komunikujesz się w języku polskim i angielskim.

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • Doradztwo techniczno - handlowe. Szukanie najlepszego rozwiązania dla klienta. Profesjonalna obsługa klientów polskich i zagranicznych.
  • Obsługa stałych i pozyskiwanie nowych klientów w ramach projektów technicznych.
  • Będziesz współpracować z osobami reprezentującymi różne działy techniczne aby dokonać analizy potrzeby klienta i wypracować najlepsze rozwiązanie.
  • Będziesz odpowiadać za zebranie wszystkich niezębnych informacji uzyskany podczas spotkania z zespołem projektowym, a następnie  na ich bazie stworzysz ofertę dla klienta.
  • Wspólnie z zespołem projektowanym będziesz omawiać najlepsze rozwiązanie dla klienta.
  • Podejmowanie działań na rzecz budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz podczas różnych wydarzeń branżowych, targów.

Profil kandydata:

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • Znasz angielski na poziomie minimum B2. Komunikacja z klientami odbywa się w języku polskim i angielskim.
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku w obszarze profesjonalnego doradztwa techniczno – handlowego.
  • Posiadasz zmysł techniczny i chcesz rozwijać się w tym obszarze.
  • Posiadasz doświadczenie zdobyte w firmach z branży technicznej.
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną, rysunkiem technicznym.
  • Jesteś skuteczna/y w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacjach.
  • Potrafisz budować i podtrzymywać długotrwałe relacje.
  • Cechuje Cię otwartość, komunikatywność, umiejętność współpracy. Będziesz pozyskiwać informacje z różnych działów firmy.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.
  • Posiadasz znajomość MS Office.
  • Chcesz  zdobywać nowe kwalifikacje i jesteś otwarta/y na szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Preferowane wykształcenie techniczne.

Pracodawca oferuje:

  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.
  • Praca hybrydowa. Home office połączony z pracą w biurze.  Delegacje krajowe i zagraniczne będą wyniosły maksymalnie 20 % w roku.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Liczne premie w tym stażowe, stanowiskowe, wakacyjne, za wyniki.
  • Pakiet benefitów do wyboru.
  • Firma dba o rozwój i podnoszenie kompetencji pracowników. Organizuje szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Opłacone kursy językowe.
  • Firma organizuje imprezy integracyjne oraz ciekawe wydarzenia  stworzone specjalnie dla pracowników podczas których celebruje się wyjątkowych okazje.
  • Strefę wypoczynku w miejscu pracy.
  • Pracę w zgranym zespole, gdzie doceniany jest wkład pracy  każdego członka zespołu  – ważna jest współpraca, wsparcie,  budowanie relacji, przyjazna atmosfera.
  • Profesjonalne szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb. Otrzymujesz pełne wsparcie w trakcie wdrożenia, jak i później.
  • Współpracę z doświadczoną kadrą specjalistów przy realizacji prestiżowych projektów.
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio z pracodawcą.