Inżynier jakości

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Gliwice

Aktualnie dla naszego klienta- producenta elementów z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej- poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Opracowywanie instrukcji dotyczących kontroli jakości dostarczanych surowców na podstawie norm i warunków technicznych
  • Opracowywanie instrukcji kontroli przebiegu procesów technologicznych wytwarzanego towaru
  • Projektowanie stanowisk kontrolno- pomiarowych w przebiegu produkcyjnym danego towaru
  • Wybór odpowiednich urządzeń kontrolno- pomiarowych
  • Opracowywanie dokumentów, norm i warunków technicznych
  • Śledzenie jakości powstającego produktu w całym ciągu produkcyjnym
  • Zawieszanie wadliwych produktów i półproduktów oraz w razie potrzeby wstrzymanie produkcji
  • Nadzorowanie obsługi sprzętu kontrolno- pomiarowego
  • Dokonywanie legalizacji przyrządów i przestrzeganie terminów legalizacyjnych
  • Reprezentowanie działu jakości przed audytorami zewnętrznymi oraz klientami
  • Współpraca z kierownikami działów produkcyjnych i głównym technologiem w zakładzie
  • Szkolenie pracowników w zakresie standardów jakości

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą klienta
  • Zatrudnienie od zaraz na pełen etat na 1 zmianę 8:00-16:00
  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia, kwalifikacji, umiejętności
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Pracę w firmie międzynarodowej z długoletnim doświadczeniem w branży wtrysków tworzyw sztucznych
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwość zdobywania i rozwijania doświadczania i wiedzy w branży motoryzacyjnej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (minimum średnie, mile widziany absolwent/ absolwentka studiów inżynierskich)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze jakości w branży automotive
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Praktyczna znajomość obsługi narzędzi, procedur i norm jakościowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację- warunek konieczny
  • Dbałość o jakość pracy oraz nastawienie na pracę zespołową
  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz rzetelność

oferta pracy stałej