Kierowca ciężarówki na lotnisku

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Logistyka
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Schiphol

Dla naszego klienta, światowego lidera w wielosektorowej branży cateringowej, specjalizującą się w obszarze cateringu lotniczego poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierowca Ciężarówki, który dołączy do zespołu na lotnisku Amsterdam Airport Schiphol.

Oferujemy:

  • Umowa na 1 rok, po okresie próbnym (1 miesiąc) możliwość uzyskania umowy na czas nieokreślony.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy (dodatek urlopowy, premia roczna i inne)
  • Nadgodziny dodatkowo płatne zależne od ilości pracy, indywidualnie ustalane na miejscu.
  • Firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące.

Zakres odpowiedzialności:

Obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek sprzętu w samochodach i na samolotach.
  • Sprawdzenie zgodności ilości wózków i kontenerów do dostawy przed załadunkiem.
  • Wypełnianie formularza przed podróżą i przeprowadzanie obowiązkowych kontroli bezpieczeństwa pojazdu przed każdą zmianą.
  • Zapewnienie załadunku produktów do pojazdów zgodnie z planem.
  • Prowadzenie ciężkiego pojazdu z poszanowaniem przepisów ruchu drogowego.
  • Zabezpieczanie produktów przed dostawą do samolotu za pomocą materiałów uszczelniających (samochód).
  • Zapewnienie zgodności z załadunkiem zgodnie z procedurami linii lotniczej.
  • Szkolenie i wsparcie nowych kierowców.
  • Instalowanie urządzeń ochronnych, takich jak podpory, poduszki, pasy, aby zapobiec przemieszczaniu się lub uszkodzeniom przewożonych przedmiotów.
  • Przestrzeganie wszystkich procedur z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C.
  • Doświadczenie w prowadzeniu ciężarówki.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Konieczność posiadania przejścia autoryzacji lotniskowej.