Kierownik Robót Elektrycznych

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Warszawa

Client Description:

Poszukujemy specjalisty dla naszego klienta na stanowisko Kierownik Robót Elektrycznych. To jest dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się: kompleksowym wykończeniem powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej, projektowaniem wnętrz, wykonywaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych na terenie całej Polski.

Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych weź udział w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Responsibilities:

Obowiązki:

§ Koordynacja i nadzór robót w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

§ Weryfikacja projektów pod kątem wykonawstwa instalacji,

§ Koordynacja prac na budowie w oparciu o umowę i harmonogram,

§ Nadzorowanie i monitorowanie jakości, terminowości oraz bezpieczeństwa wykonywania prac,

§ Bieżąca analiza dokumentacji technicznej i projektowej,

§ Nadzór nad zespołem pracowników oraz podwykonawców.

Candidate Profile:

Wymagania:

§ Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych,

§ Znajomość prawa budowlanego,

§ Praktyczna wiedza w obszarze realizacji robót elektrycznych i teletechnicznych,

§ Umiejętność nadzoru i koordynacji procesu budowlanego,

§ Uprawnienia budowlane elektryczne ( mile widziane).

Oferujemy:

§ Stabilne zatrudnienie,

§ Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

§ Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,

§ Pracę w zgranym i doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.