Kierownik Sali Zabaw

Nowy
  • Kategoria
    Sprzedaż
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala

Client Description:

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Sali Zabaw.

Responsibilities:

Obowiązki:

- zarządzanie zespołem pracowników, w tym: organizowanie i przydzielanie obowiązków pracownikom, nadzorowanie i kontrolowanie efektów pracy i prowadzonej dokumentacji

- odpowiedzialność za wyniki finansowe Sali Zabaw

- czynny udział w aktywnych projektach

- pozyskiwanie nowych klientów

- prowadzenie aktywnej sprzedaży z klientami B2B oraz B2C

- ścisła współpraca z menadżerami i kierownictwem

- nadzór nad bieżącą działalnością Sali Zabaw,

- budowanie trwałych relacji z klientami i dostawcami

- dbanie o bezpieczeństwo

Candidate Profile:

Wymagania:

- doświadczenie w procesach sprzedażowych z klientami

- umiejętność pracy w zespole

- doświadczenie w pracy na targetach

- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

- gotowość do pracy również w weekendy (2 w miesiącu)

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- znajomość pakietu MS Office

- dodatkowym atutem będzie znajomość programów typu: Slack, Asana, Trello

- zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- podstawowe wynagrodzenie oraz premię za osiągnięte wyniki

- kartę MultiSport po 6 miesiącach pracy

- elastyczny grafik

- pracę w dynamicznym zespole z możliwością ciągłego rozwoju

- zniżki pracownicze w CH Blue City

Lokalizacja: CH Blue City