Kierownik sprzedaży

Nowy
  • Kategoria
    Sprzedaż
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Chodzież

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2020 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 60000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko Kierownik sprzedaży

Zakres odpowiedzialności:

Obowiązki:

  • Rozwijanie i wdrażanie strategicznych planów sprzedażowych w celu osiągnięcia celów firmy
  • Kultywowanie i utrzymywanie silnych relacji z nowymi i istniejącymi klientami
  • Świadczenie ekspertowej porady i odpowiadanie na zapytania klientów
  • Bieżące śledzenie trendów branżowych i przyczynianie się do opracowywania skutecznych strategii sprzedażowych

Profil kandydata:

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży folii PE bądź nadruków na folii (mile widziane)
  • znajomość języka obcego- język niemiecki
  • komunikatywność, umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • stawka 8 000 - 12 000 PLN brutto/miesiąc
  • samochód służbowy, telefon, laptop
  • praca hybrydowa, godziny pracy 8-16
  • praca od zaraz!