Kierownik Utrzymania Ruchu

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lat doświadczenia
    Menedżer
  • Lokalizacja
    Kostrzyn Nad Odrą

Dla naszego klienta, renomowanego producenta wiązek elektrycznych w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Zakres odpowiedzialności:

Zadania na tym stanowisku to:

  • Odpowiedzialność za wydajność procesów produkcyjnych
  • Współpraca z działem produkcyjnym w zakresie realizacji planów produkcyjnych poprzez realizowanie planów prewencyjnych oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Uczestnictwo w procesie odbioru maszyn i dopuszczania maszyn
  • Optymalizacji zasobów i kosztów
  • Dbałość o utrzymanie budynku w należytym stanie oraz realizowanie niezbędnych przeglądów obiektu i wyposażenia
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami w zakresie przeglądów urządzeń
  • Ciągły rozwój podległych pracowników

Możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze brutto
  • Miesięczną premię obecnościową (450 zł brutto)
  • Miesięczną premię w zależności od osiągniętych wskaźników firmy (premia KPI do 950 zł brutto)
  • Premię wakacyjną uzależnioną od obecności w pracy
  • Premię świąteczną na Boże Narodzenie
  • Refundację kosztów dojazdu do pracy
  • Opiekę Socjalną zagwarantowaną regulaminem ZFSS
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez Pracodawcę

Profil kandydata:

Poszukujemy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne w przedmiotowym obszarze,
  • Masz długoletnie doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu (mile widziane na podobnym stanowisku)
  • Posiadasz wiedzę techniczną z zakresu mechaniki i budowy maszyn popartą doświadczeniem
  • Jesteś liderem i potrafisz dobrze zarządzić zespołem
  • Znasz prawo pracy i BHP
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Świadomości kosztowej prowadzenia biznesu