Kierownik zespołu inżynieryjnego

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Kielce

Opis klienta:

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7/8:00 - 15/16:00
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe:
    • Prywatna opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do wakacji
    • Paczki świąteczne

Oferta dotyczy pracy stałej.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie grupą 6-8 inżynierów (branża mechaniczna)
  • Znajomość programu SolidWorks i/lub podobnych
  • Delegowanie zadań
  • Rozliczanie zespołu z realizacji powierzonych zadań
  • Praca w programie SolidWorks i pokrewnych

Profil kandydata:

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte zdolności zarządzania zespołem
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Znajomość branży projektowej (mechanika, budowa maszyn, automatyka przemysłowa lub pokrewne)
  • Praktyczna znajomość programu SolidWorks i/lub pokrewnych