Kierownik zmiany

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Krzeszowice

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej poszukujemy Kierownika Zmiany.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej 8000-10500zł brutto
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku w rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, karta sportowa

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • odpowiedzialność za terminową oraz jakościową realizację planu produkcji
  • zarządzanie podległym zespołem, ustalanie priorytetów
  • identyfikacja potrzeb szkoleniowych oraz cykliczna ocena pracowników
  • monitorowanie prac oraz wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu optymalizację procesu produkcji
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości i wydajności produkcji

Profil kandydata:

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość specyfiki produkcji małoseryjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość systemów MRP, ERP oraz narzędzi Lean Management