Konstruktor Działu R&D / Elektronik

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Koszalin

Opis klienta:

Czekają na Ciebie:

§ stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w firmie będącej liderem w swojej branży

§ atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do poziomu Twojego doświadczenia

§ praca w dziale, który stale się rozwija tworząc nowe miejsca pracy

§ ciekawe wyzwania, różnorodne zadania i możliwość konstruowania urządzeń na wszystkie rynki świata

§ laboratorium na miejscu do Twojej dyspozycji

§ bezpośredni udział w procesie powstawania innowacyjnych produktów

§ bogaty pakiet szkoleń i kursów

§ atrakcyjny pakiet socjalny – karty Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, bony świąteczne itp.

§ świeże owoce i jogurty w okresie jesienno – zimowym

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • opracowywanie innowacyjnych konstrukcji wyrobów i urządzeń technologicznych z branży ciepłownictwa oraz odnawialnych źródeł energii

lub

  • projektowanie urządzeń elektronicznych, obwodów drukowanych oraz instalacji
  • programowanie mikrokontrolerów STM32 w środowisku CubelDE
  • analiza projektu, przygotowanie założeń
  • uruchamianie i testowanie prototypów
  • prowadzenie analiza i pomiarów

Profil kandydata:

Oczekiwania naszego klienta:

·        wykształcenie wyższe (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, energetyka, elektronika)

·        preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku

·        znajomość rysunku technicznego i technik wytwarzania

·        umiejętność konstruowania w środowisku CAD 3D

·        komunikatywność i umiejętność pracy w zespole