Kontroler jakości

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Łódź

Aktualnie dla naszego Klienta z branży energetycznej szukamy osób na stanowisko:

Oferujemy:

  • zatrudnienie BEZPOŚREDNIE u jednego z naszych klientów
  • umowę o pracę
  • II zmiana - godziny pracy: 6:00-14:00; 14:00-22:00
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Szkolenia oraz zdobycie cennych uprawnień np na suwnicę
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Zakres odpowiedzialności:

Obowiązki

·        Wykonywanie kontroli na stanowiskach w obrębie kontroli materiałów międzyoperacyjnej oraz wyrobów na wejściu;

·        Przygotowanie raportów z kontroli, nadzór i archiwizacja zapisów;

·        Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych stosowanych w ramach kontroli wejścia, operacyjnej i końcowej;

·        Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzeń kontrolno-pomiarowych mogących wpłynąć na wyniki pomiarów przełożonemu i odpowiednim służbom;

·        Wystawianie, raportowanie niezgodności oraz aktywny udział w procesie analizowania przyczyn niezgodności;

·        Dbałość o kształtowanie projakościowej świadomości wśród pracowników Zakładu w firmie produkcyjnej.

Profil kandydata:

Oczekiwania

·        Wykształcenie minimum średnie techniczne elektryczne;

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze kontroli jakości;

·        Umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego;

·        Wiedza techniczna w zakresie prowadzenia pomiarów i interpretacji wyników pomiarów;

·        Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji stosowanej do kontroli;