Kontroler Jakości

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala

Client Description:

Oferujemy:

·        Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego Klienta na umowę o pracę,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

·        Możliwość awansu, rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

·        Dodatkowe benefity: premie świąteczne, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie grupowe, 13-tki.

Oferta dotyczy umowy o pracę.

Responsibilities:

Zadania:

·        Kontrola wyrobów na powierzonym odcinku,

·        Wdrażanie rozwiązań zapobiegających powstawaniu błędów,

·        Rozwiązywanie bieżących problemów w linii montażowej, zbieranie danych i analiza,

·        Uczestnictwo oraz prowadzenie audytów.

Candidate Profile:

Wymagania:

·        Wykształcenie techniczne,

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·        Wiedza z zakresu mechaniki i hydrauliki,

·        Znajomość podstawowych narzędzi WCM/Lean,

·        Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów oraz metodologii kaizen.