Koordynator programu

  • Kategoria
    Administracja biurowa i wsparcie biznesu
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa

Dla naszego klienta, The Lutheran World Federation World Service (LWF), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

The Lutheran World Federation World Service (LWF) jest jednym z głównych partnerów wykonawczych UNHCR w Polsce. Osoba na stanowisku (z siedzibą w Warszawie, z częstymi podróżami) będzie odpowiedzialny za koordynowanie realizacji programu Światowej Służby LWF i raportowanie do Lidera Zespołu.

Obowiązki:

  • Wspieranie Lidera Zespołu w zarządzaniu programem poprzez ścisły i konsekwentne angażowanie się w procesy decyzyjne na najwyższym szczeblu
  • Aktywne uczestnictwo w pracach zespołu zarządzającego
  • Ogólna odpowiedzialność za Wielozadaniową Pomoc Pieniężną, monitoring, ewaluację i uczenie się granty i rozwój biznesu, w ścisłej współpracy z Krajowym Kierownikiem Zespołu
  • Śledzenie postępów w realizacji programu, kontekstu programu i regularne przekazywanie aktualnych informacji do Kierownika Zespołu
  • Koordynacja działań z Kierownikiem Zespołu w terenie, działami finansowymi i pomocniczymi w celu zapewnienia terminowego wykorzystania dotacji i zgodności z wymogami donatora,
  • Comiesięczny przegląd budżetu programu, doradztwo w zakresie działań naprawczych

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych w pokrewnej dziedzinie,
  • Biegła znajomość języka polskiego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową w mowie i w piśmie,
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Silne zdolności przywódcze, koncepcyjne i analityczne,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Zorientowanie na pracę zespołową i elastyczność,
  • Znajomość cyklu projektowego i interwencji kryzysowych,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pełne wdrożenie