Księgowa / księgowy

  • Typ kontraktu
    Umowa zlecenie
  • Kategoria
    Finanse i księgowość
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Warszawa

Dla naszego Klienta, firmy z branży Automotive w Warszawie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Pracodawca oferuje

·      Możliwość pracy w systemie hybrydowym,

·      Umowę zlecenie na okres około pół roku,

·      Doskonałą atmosferę pracy,

·      Wynagrodzenie 7/8 tysięcy złotych brutto.

·      Prowadzenie ewidencji środków trwałych (głównie floty samochodowej) ale także pozostałych środków trwałych i wartości

·      niematerialnych i prawnych

·      Przygotowywanie i księgowanie kalkulacji rezerw, rozliczeń międzyokresowych

·      Przygotowywanie uzgodnień i kontrola poszczególnych pozycji bilansu lub w rachunku wyników

·      Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych

·      Udział w przygotowaniu rocznych sprawozdań finansowych

·      Wsparcie w przygotowywaniu sprawozdawczości GUS, NBP, WHT

·      Inne codzienne zadania działu księgowości.

·      Wykształcenie z zakresu finansów, księgowości lub ekonomii

·      Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

·      Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

·      Znajomość prawa podatkowego i rachunkowego

·      Doskonałe umiejętności analityczne, umiejętność pracy w zespole

·      Umiejętności interpersonalne i proaktywne podejście do powierzonych obowiązków

·      Skrupulatność i dokładność, dobra organizacja pracy

·      Komunikatywna znajomość języka angielskiego.