Lakiernik samochodowy

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Gliwice

Aktualnie dla naszego klienta, globalnego eksperta w zakresie logistyki dla przemysłu i lidera w logistyce motoryzacyjnej- poszukujemy kandydatów chętnych do pracy na stanowisku

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów karoserii do lakierowania przy użyciu odpowiednich narzędzi oraz środków
  • Szpachlowanie, korekta nierówności, szlifowanie, podkład
  • Przygotowywanie farb i podkładów
  • Lakierowanie pojazdów
  • Kontrola jakości lakierowanych elementów
  • Przygotowanie lakieru - obsługa mieszalnika kolorów
  • Dbanie o jakość i terminowość świadczonych usług

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku min. 3 lata
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Praktyczna znajomość budowy i eksploatacji pojazdów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe/ techniczne
  • Umiejętność rozbrajania/ uzbrajania samochodów osobowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą klienta (pierwsza umowa na czas określony, kolejna- czas nieokreślony)
  • Pracę w systemie poniedziałek - piątek
  • Premiowany system poleceń pracowniczych
  • Bogaty pakiet benefitów (do wyboru m.in.: Multisport, kino, teatr, koncerty, system rabatowy)
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny
  • Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji
  • Pracę w przyjaznym zespole

oferta pracy stałej